Hairway Kadeřnický kufr s přihrádkami černý 28561

Materiál: hliní

Slušná cena, rychlé dodání

• Krásný design výrobku
    • prostorný, praktický

Tento výrobek jsem si zvolila proto, abych měla všechnu kosmetiku pohromadě a nezabírala mi tolik místa. Tento kufřík je velmi praktický, prostorný - navíc si můžete upravovat velikost přihrádek, což mi předtím z obrázku ani popisu nebylo zřejmé. Díky tomu mám vše přehledně roztříděné a uložené tak, abych měla vše po ruce.
    Určitě tento produkt doporučuji.

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Moje představa byla, že je kufr větší.

Kadeřnické
Barva
černá
Materiál
Materiál: hliní

Luxusní kadeřnický kufr má horní otevírání, dva ocelové zámky, popruh přes rameno a velké množství přihrádek pro nástroje nebo jiný materiál pro kadeřníky. Je vyroben z hliníku a má zesílené rohy proti poničení.

• Barva: černá
  • Materiál: hliník
  • Rozměr: šířka 36cm, výška 27,5 cm, hloubka 26cm

Slušná cena, rychlé dodání

• Krásný design výrobku
    • prostorný, praktický

Určitě tento produkt doporučuji.

• , zakoupeno v Svět kadeřnictví.cz

Moje představa byla, že je kufr větší.