Nehtyprofi Dvoudílný kosmetický kufr NS06A Silver 3D

Barva
stříbrná

• , zakoupeno v Nehtyprofi.cz

• Zaujal mě design a hlavně velikost a nitřní prostor. Vejde se mi tam vše co potřebuji, i UV lampa, což jsem potřebovala. Je lehký, prostorný. Prostě super. :-)

• velikost
    • provedení

Kufřík splnil mé očekávání.
    Prostorný,lehký.
    Doporučuji.

Barva
stříbrná

Velký profesionální kufřík Dvoudílný kosmetický kufřík NS06A - Silver 3D  lze rozdělit na dvě části. Praktické a přehledné vnitřní uspořádání. Obě části kufříku jsou prostorné, do kufříku bez problémů umístíte UV lampu z naší nabídky i další věci na kosmetiku ,pedikúru a manikúru.Kosmetický kufřík je vyroben z masivního hliníku, je odolný proti nárazům, všechny rohy jsou vyztuženy, a proto tato robustní konstrukce dokonale ochrání Vaši kosmetiku a všechny doplňky na manikúru i pedikúru. Dvojí zámek s klíčem a popruhy. Rozměry: 350 mm x 250 mm x 400 mm Horní část:-  posuvné přihrádky- rozměry: 32 cm (délka) x 24 cm (výška) x 25 cm (šířka) Spodní část:- rozměry: 32 cm (d) x 14 cm (v) x 25 cm (š)

• velikost
    • provedení

Kufřík splnil mé očekávání.
    Prostorný,lehký.
    Doporučuji.